Плзень/Plzen

Придбати квиток

Правила перевезень

Плзень (чеськ. Plzeňнім. Pilsen) — четверте за величиною місто в Чехії розташоване на річці Бероунка.

Плзень заснований близько 1292 року чеським королем Вацлавом ІІ.

Населення Плзня складає більш як 165 000 осіб.

Плзень — промисловий, комерційний, культурний й адміністративний центр західної Чехії. Місто відоме традиціями пивоваріння, однією з туристичних пам’яток є Музей пивоваріння. Тут виробляється всесвітньовідоме пиво «Pilsner Urquell», назва якого перекладається як «першоджерело плзеньського».

Основні туристичні місця:

Собор Святого Бартоломея

Готичний собор, побудований в кінці XIII століття. Його вежа сягає 102,26 метра (335 футів) у висоту і є найвищою в Чеській Республіці.

Ратуша

Твір мистецтва епохи Ренесансу, збудована в 1554 – 1559 роках. Стиль цієї споруди базувався на роботах італійського архітектора Джованні де Статиа (Giovanni de Statia).

Історична підземна мережа

Складна система підвалів і тунелів, що досягає глибини трьох рівнів і простягається під усією територією Старого міста. Туди можна потрапити з Музею пивоварного заводу (Brewery Museum) на вулиці Veleslavínova.

Велика синагога

Друга за розміром синагога в Європі і третій у світі (після синагоги в Єрусалимі, Будапешті).

Пльзеньський пивоварний завод «Urquell»

Саме тут виробляється знаменита пльзеньская різновид пива. Заснований завод в 1842 році. Вулиця Prazdroje 7, телефон +420 377 062 888. Відкритий для туристів щодня з 12.30. Ціна туру – 150 чеських крон.

Пльзеньський зоопарк

Це будинок більш ніж для тисячі видів тварин, що мешкають тут у природних умовах і без бар’єрів.

Богемський винний завод «Sekt»

(Smetanova 220, 332 02 Starý Plzenec) Завод знаходиться в 10 кілометрах від міста. Дістатися до найбільшого чеського заводу, що виготовляє шампанське і вино, можна поїздом, який відправляється щогодини в робочі дні. Або ж можна замовити тур за електронною адресою: centrum@bohemiasekt.cz.