Варшава/Warszawa

Придбати квиток

Правила перевезень

Варшава (пол. Warszawa) — столиця Польщі з 1596 року, порт на річці Вісла, адміністративний центр Мазовецького воєводства. Місто є місцем розташування центральних органів влади Республіки Польща, іноземних місій, штаб-квартир значної кількості підприємств та громадських об’єднань, що працюють в Польщі.
Варшава з населенням 1 735 442 жителів є найбільшим містом Польщі й утворює другу найбільшу агломерацію в країні.
Варшава – сучасна польська столиця, одне з найсучасніших міст Польщі. Численна кількість затишних кав’ярень, неповторна архітектура, романтична набережна Вісли, високі хмарочоси – надають місту своєї неповторності та шарму.

Що цікавого подивитись у Варшаві:

Ринкова площа – серце та душа міста. Тут потрапляєш в особливу атмосферу, яку дарують тобі вуличні музиканти, актори та художники. Кольорові будинки, які оточують ринок викликають посмішку як в дітей, так і в дорослих. Також навколо цієї площі гуляє легенда про символ Варшави – Серену (русалку), яка охороняє місто. В центрі Варшави стоїть бронзовий пам’ятник їй.

Палацова площа – одна з найкрасивіших прощ міста. На Різдво тут особлива атмосфера, так як святкову ялинку встановлюють саме тут. В замку на площі знаходиться музей, а також проводяться різноманітні концерти та перфоменси.

Королівський замок – одне з найбільш відвідуваних місць Варшави. Замок є пам’ятником національної культури Польщі, тут часто проходять різноманітні виставки, покази, симпозіуми. Замок теж був повністю знищеним в роки війни, проте зараз це музей з неперевершеною архітектурою. Також звідси можна побачити гарну панораму міста та Вісли.

Старе Міасто – найгарніший район Варшави. Тут приємно гуляти, можна відчути всю атмосферу і зрозуміти місто. Старовинні костели, затишні ресторанчики, казкові будиночки, які є невідємною частиною Варшави.

Музей карикатур – один з найцікавіших музеїв Європи, так як його експонати збагачуються з кожним роком. Основу виставки складають роботи польських та світових карикатуристів. По суботах вхід вільний.

Музей Шопена – ім’я цього відомого композитора тісно переплітається з Варшавою, так як тут він давав свої перші концерти. В музеї можна зустріти багато речей композитора – його листи, нотатки, фортепіано. Кожної неділі тут проходять камерні концерти по творах цього відомого поляка.

Музей Марії Склодовської Кюрі – ще одна відома цілому світові полька. Музей представляє велику кількість речей з особистого життя відомої жінки-фізика, яка досліджувала радіоактивні елементи, її праці, наукові роботи. Хімічний елемент відкритий нею, отримав назву Полоній, на честь Польщі.

Краківське передмістя – одна з найкрасивіших вулиць міста. Тут знаходяться Варшавський університет, замок Радзівіллова, костел Святого Хреста, в одну з колон якого вбудована урна з серцем Фредеріка Шопена, згідно з його заповіту, що його тіло має бути похованим у Франції, а серце на батьківщині