Працевлаштування

Процедура працевлаштування в Польщі

Пошук роботи в Польщі

Більшість українців бажають працювати за більшу плату, аніж вони отримують. На жаль, єдиним способом суттєво збільшити свій дохід є виїзд закордон, де заробітна плата за ту ж роботу є значно більшою.

Перше з чим стикаються українці при спробі працевлаштуватися закордоном – це пошук самої роботи.

Більшість українців (близько 60%), які не мають досвіду пошуку роботи закордоном користуються українськими посередниками, які стягують плату за свої послуги. При чому така плата стягується практично за все: пошук роботи, оформлення запрошення, видачу візи і т.д.

Однак, пошуком роботи закордоном можна зайнятися і самостійно. Найпростішим способом є пошук роботи в інтернеті.
В Україні поширені сервіси для пошуку роботи, у тому числі платні, такі як:
http://www.neplatyzarobotu.com
https://rabota.ua/ua
http://www.perfectpeople.com.ua/for-employers
http://job-in-europe.com.ua/ua/
http://polandpraca-ua.com/ua/
https://workinpoland.com.ua/

Пам’ятайте, легальні посередники праці, що займаються працевлаштуванням українців закордоном, обов’язково повинні мати відповідну ліцензію та підтвердження співпраці із конкретними роботодавцями.

Для тих, хто на достатньому рівні знає польську мову простіше скористатися польськими порталами пошуку роботи.
Найпопулярнішими польськими порталами із вакансіями є:
www.oferty.praca.gov.pl (офіційний сайт).
www.pracuj.pl
www.Infopraca.pl
www.gazetapraca.pl
Зазначені портали є значно надійнішими за українських посередників.

Запрошення

Найважливішим документом  на підставі якого можна  працювати в Польщі є Дозвіл на працю.

Українці можуть працювати в Польщі без дозволу на працю 6 місяців протягом наступних 12 місяців. Однак для цього потрібно отримати Заяву роботодавця про намір доручити працю іноземцю, який у нас найчастіше називають – запрошення.

(Пам’ятайте, біометричний паспорт не дає права на роботу в Польщі).

Запрошення дає можливість відкрити робочу візу до Польщі та згодом знайти там роботу.

Для того щоб отримати запрошення майбутній роботодавець має звернутись до місцевого бюро праці в Польщі (Powiatowym Urzędzie Pracy — PUP), та зареєструвати заяву про бажання працевлаштувати українця.

Для цього роботодавець в заяві вказує наступну інформацію:
1) прізвище, ім’я, рік народження, серія та номер дійсного закордонного паспорта заявника;
2) дата початку роботи;
3) вид та тривалість роботи;
4) Розмір заробітної плати «брутто» (зверніть увагу, що якщо у ваші плани входить отримання ПМЖ в майбутньому, то зарплата не повинна бути менше рівня мінімальної, зараз – 1850 злотих);
5) повна назва організації та контактні дані роботодавця, місце роботи.

Найчастіше в українців для отримання запрошення просять надати наступні документи:
1) ксерокопія 1-ї сторінки закордонного паспорта;
2) ксерокопії 1-2 сторінки українського паспорта та прописки.

Після цього роботодавець протягом 2-ох тижнів отримує запрошення. В певних випадках, при потребі додаткової перевірки цей строк може бути продовжений.

Отримавши запрошення роботодавець може надіслати його майбутньому працівнику.

Запрошення по суті є безкоштовним документом. Однак, дуже часто посередники за отримання запрошення вимагають оплати, яка в таких випадках вимірюється в декількох десятках євро.

Обов’язково перевірте правильність написання особистих контактних даних в запрошенні. Одна помилка може стати причиною відмови при подачі документів на візу. Всі дані перевіряються державними органами двічі: при видачі візи і вже при перетині кордону.

Контактний телефон роботодавця в запрошенні повинен бути справжнім. Якщо при спробі зателефонувати, за вказаним номером, не відповідають або для співробітників фірми є новиною, що ви прямуєте до них на роботу – у вас на руках фіктивний документ.

Для своєї безпеки роботодавця краще перевірити в базі REGON або KRS.
Також можна перевірити роботодавця в державному судовому реєстрі (Krajowy Rejestr Sądowy).
Приватних підприємців можна перевірити на сайті центрального реєстру та інформації про господарську діяльність (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej).

При перетині кордону, прикордонні служби ретельно перевіряють намір працевлаштування, тому краще ретельно перевірити запрошення.

Запрошення — це ще не трудовий договір, тому договір потрібно буде укласти вже після приїзду в Польщу

Запрошення воєводи — дозвіл на роботу

Існує й інший вид «запрошення на роботу» для іноземців — це дозвіл на роботу (zezwolenia на Práce). Його ще називають запрошенням воєводи, тому що видається він воєводою за місцем реєстрації підприємства, на якому планує працювати іноземець.

Дозвіл на роботу дійсний  лише протягом певного часу (до 3 років). Найчастіше дозвіл видають на 1 рік.

Таке запрошення дуже популярне, тому що віза по «zezwolenia на Práce» анулює «коридори» інших віз (обмеження часу перебування у Польщі), тобто можна буде їхати до Польщі відразу після отримання візи.

На підставі цього запрошення консул не може відмовити у візі, адже він підпорядковується воєводі. У запрошенні також має бути вказано, хто покриває витрати на проживання та транспорт.

Оформлення запрошення займає 30-45 днів. Після того, як ви його отримаєте, потрібно подати пакет документів на отримання національної робочої візи D07.

Пакет документів складає:
1) запрошення для візи, завірене воєводою;
2) заповнена візова анкета;
3) 2 фотографії 3,5 х4, 5 (має бути видно 80% особи);
4) копії сторінок закордонного паспорта — перша сторінка, сторінки з польськими та шенгенськими візами.
5) копії внутрішнього паспорта.
6) страховка (не менш від 10 днів).

Важливо!!!
На запрошення від воєводи можна легально працювати тільки на підприємстві, яке зазначено в запрошенні. На пошуки нової роботи є 30 днів, після цього віза анулюється.

У разі зміни роботодавця ви зможете працювати на підставі звичайного запрошення, але тільки якщо ви не працювали на підставі такого «звичайного запрошення» впродовж останнього року!

Не варто витрачати кошти на «запрошення воєводи», якщо у вас є можливість отримати візу і надалі працювати по простому запрошенню. Має сенс отримувати саме «запрошення воєводи», тільки якщо ви вже відпрацювали півроку за візою, виданою на підставі звичайного запрошення (oświadczenie) – в такому разі не доведеться чекати півроку до можливості повторно отримати візу.

Проживаючи в Польщі на підставі національної робочої візи можна запрошувати близьких родичів (чоловіка / дружину, дітей, батьків, онуків, дідусів і бабусь) для відвідування — в такому випадку видають візу Шенген.

Віза

На підставі запрошення можна отримати візу до Польщі.  Заявникам рекомендовано подавати документи на отримання візи приблизно за 4 тижні до запланованої дати подорожі.

Крок 1. Для подачі документів на візу в Пункті Прийому Візових Анкет (ППВА)  спочатку треба здійснити оплату за послугу ППВА (15 євро в еквіваленті української валюти).

Оплата повинна бути здійснена виключно у відділеннях «Ідея Банк» або «Кредобанк», де необхідно надати оригінал внутрішнього і закордонного паспорта, на підставі яких банк використає такі дані:
– номер дійсного закордонного паспорта (в який повинна бути вклеєна віза);
– ім’я і прізвище, згідно з латинською транслітерацією в закордонному паспорті.

Також під час здійснення оплати необхідно:
А) обрати категорію візи. У випадку працевлаштування це має бути – віза типу D – Національна віза.
Б) обрати ППВА;
В) вказати актуальний номер Вашого особистого телефону;

У випадку, якщо вами буде наданий невірний номер телефону, або номер телефону, що вам не належить, здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим вам буде повернено кошти.

Крок 2: На наступний день після оплати, отриманий банківський код (PTN) буде активований.

Автоматична система призначить вам дату й часу подачі документів, а оператор колл-центру зателефонує з 9:00 до 22:00 для подальшого підтвердження.

Крок 3. Перед поданням візової анкети необхідно здійснити її електронну реєстрацію. Доступ до інтернет-реєстрації надається за адресою: www.e-konsulat.gov.pl.

Роздруковану анкету та інші документи, що вимагаються, слід подати у консульство у обраний попередньо при реєстрації термін.

Анкети, що не були зареєстровані через систему е-konsulat не будуть прийматися до розгляду.

Крок 4:  У зазначений час Вам необхідно буде особисто подати документи до ППВА.

Для отримання національної візи необхідні наступні документи:
1) Візовий формуляр з приклеєною фотографією, заповнений латинськими літерами (польською, англійською, українською мовами – транслітерація).
2) Kольорове фото 3,5 x 4,5 cм. Фото зроблене не пізніше 6 місяців, щоб обличчя займало 70-80% фотографії.
3) Закордонний паспорт та копія його першої сторінки. Паспорт повинен містити щонайменше 2 чисті сторінки (призначені для візи). У випадку наявності інших закордонних паспортів слід додати їх до візової анкети (оригінал і ксерокопії).

Крок 5. Далі необхідно з’явитися  до Пункту Прийому Візових Анкет в призначений день та час подачі документів і подати заповнену анкету разом з усіма необхідними супровідними документами. Додатково потрібно надати оригінал чеку про оплату послуг ППВА.

Під час подачі документів ви можете за власним бажанням замовити додаткові послуги:

  • послугу кур’єрської доставки вашого паспорта як у день подачі документів, так і опісля;
  • послугу СМС-повідомлення про стан вашого паспорту;
  • на місці в ППВА ви маєте можливість оформити страховий поліс та зробити фото;
  • послугу фотокопіювання, яка доступна безкоштовно.

Крок 6: Оплатіть необхідну суму.

Працівник надасть вам квитанцію, яку вам необхідно сплатити в касі: візовий/МПР збір оплачується готівкою у євро або в гривнях, за умови замовлення кур’єрської доставки, СМС, фото і т.д. – збір оплачується у гривнях. Вам надається квитанція на оплату всіх платежів, що були здійснені у Пункті Прийому Візових Анкет.

Крок 7. Після подачі документів  вони будуть передані на розгляд до відповідної Консульської установи (протягом 6 робочих днів, окрім певних винятків, коли строк продовжується до 30 днів).

Статус візової заяви  завжди можна перевірити онлайн.

Для отримання самого паспорту із візою можна скористатися доставкою (вартість 100 грн.) Послугу можна замовити як під час, так і після подачі документів для отримання  візи.

Також, отримати паспорт заявник може особисто у ППВА з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 15:30.

Для отримання паспорта необхідно мати оригінал чеку про оплату, що був виданий під час подачі документів працівником ППВА, та внутрішній паспорт.

Робота в Польщі

Після приїзду на місце роботи, перед виконанням трудових обов’язків, роботодавець має укласти письмовий договір.

Залежно від способу виконання праці та інформації, що вказані у дозволі на працю особа може  бути працевлаштована на підставі трудового або цивільно-правового договору (договору підряду або доручення).

Договір у письмовій формі має бути укладений не пізніше дня виконання роботи. За недотримання цього обов’язку, роботодавець може бути оштрафований на суму до 30 000 злотих.

Контроль за легальністю працевлаштування іноземців в Польщі здійснюють працівники Державної Інспекції Праці та Прикордонної Служби.

Дані служби уповноважені:
1) перевіряти документи працівників підприємства та присутніх там осіб;
2) вимагати у роботодавця документи про легальність працевлаштування іноземців (дозволи на працю, підписані умови, докази подання заявки на соціальне та медичне страхування).

Праця вважатиметься за нелегальну якщо працівник:

  • не має дійсної візи або закордонного паспорта;
  • не має дозволу на роботу, запрошення, або іншого документу, що підтверджує легальність праці;
  • працює на іншій посади або в інших умовах, ніж зазначено в умові та дозволі на працю;
  • не має укладеного трудового або цивільно-правового договору.

Якщо працівник виконує працю нелегально, йому загрожує:
1) штраф у розмірі від 1000 до 6000 тисяч злотих;
2) зобов’язання виїхати з території Польщі;
3) депортація.